درباره ما

شرکت فنی و مهندسی آتیس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی آغاز نمود و با فعالیت های بازرگانی خود از سال ۱۳۸۵ با تکیه بر دانش روز دنیا و تکنولوژی های جدید منطبق بر نیاز مصرف کنندگان، قدم بر عرصه تهیه و تامین سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تجهیزات تاسیساتی نهاد. این مجموعه در راستای تحقق بخشیدن به اهداف خود که ارائه بهترین برندهای موجود در بازار جهانی همراه با خدمات برتر برای مشتریانی که خواهان سطح کیفیتی بالاتر از متوسط بازار بودند، می باشد.

بدین منظور شرکت در سال ۱۳۸۸ با اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات داکت اسپلیت گودمن Goodman در ایران گام دیگری در تحول سیستم های تهویه مطبوع در ایران برداشته و این برند را که جزو برند های برتر تهویه مطبوع در دنیا می باشد را به ایرانیان معرفی نمود. استفاده از نیروهای کارآزموده و تیم اجرایی مجرب که توسط مدرسین برتر در همین مجموعه دوره دیده بودند، آموزش دیده بودند خدمات این برند را متحول نمود و همزمان با آن، اولین سیســتم های تهویه مطبوع مرکزی حجم مبرد متغیر ال جی  LG VRF در سال ۱۳۹۰ توسط این مجموعه به ایرانیان معرفی گردید.

پس از عرضه موفق داکت اسپلیت گودمن و اسپلیت های مرکزی ال جی اقدام به ارائه محصولات بیشتری مانند اسپلیت های دیواری و ایستاده، دستگاه روفتاپ پکیج و سایر محصولات تهویه مطبوع نمود. هم اکنون مجموعه آتیس ایران با تجربه بیش از دو دهه فعالیت خود در بازار تهویه مطبوع ایران و کارنامه بلند بالای پروژه های موفق، سیستم های تهویه مطبوع برندهای برتر جهانی را بصورت مستقیم و بی واسطه به مشتریان خود عرضه مینماید.

تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش طبق ضوابط و استاندارد های شرکت اصلی بوده و رضایت مشتریان ما گواهی بر کیفیت ارائه این خدمات می باشد. مشاوره رایگان در محل توسط کارشناسان دوره دیده و ارائه راه حل های کارآمد و مناسب در سیستم های تهویه مطبوع، از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه می باشند.

 

خدمات


 • مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی سیستم اسپلیت مرکزی (VRF) و داکت اسپلیت
 • مشاوره، طراحی و تولید انواع سیستمهای تهویه مطبوع اختصاصی نظیر (هواساز، چیلر، فن کویل، روفتاپ پکیج و …)
 • مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی تاسیسات مکانیک و برق پروژه های استخر، سونا و جکوزی خانگی و عمومی
 • مشاوره، طراحی و اجرای کانال انتقال هوا (گالوانیزه، پلی ارتان پی پال، کاناپلاست ABS)
 • توزیع برترین برندهای سیستمهای تهویه مطبوع اسپلیت، داکت اسپلیت، VRF و …
 • توزیع برترین برندهای جهانی تجهیزات و لوازم جانبی استخر، سونا و جکوزی
 • توزیع برترین برندهای لوله، اتصالات و شیرآلات UPVC
 • فروش و خدمات پس از فروش انواع سیستمهای تهویه مطبوع
 • فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات استخر، سونا و جکوزی
 • فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات موتورخانه حرارت مرکزی
 • ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت و اصالت کالا در حوزه ی خدمات و محصولات

پرسنل


ما در آتیس ایران سعی کرده‌ایم با گرد هم آوردن تیمی از افرادی متعهد، مسئولیت‌پذیر، حرفه‌ای و سخت‌کوش با چشم انداز و ارزش‌های مشترک، بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماییم. ما، ضمن برخورداری از یک محیط کاری رقابتی و جدی، فضایی دوستانه را ایجاد کرده‌ایم تا همکاری و کار تیمی را تقویت کنیم. اعضای تیم ما، دانشی کامل و به روز در مورد محصولاتی که به مشتریان عرضه می‌کنیم و به طور کلی، در مورد صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات استخر، سونا و جکوزی دارند.

علاوه بر این، اکثر آنها به طور مداوم مورد آموزش قرار می‌گیرند و با جستجو و تحقیق، اطلاعات خود را به روز رسانی می‌کنند. با ترکیبی از پرسنل با تجربه و افراد جوان و با استعدادی که ایده‌های نو را به مجموعه می‌ آورند، ما همه‌ی آنچه که به منظور ارائه‌ی محصولات و خدماتی متمایز ضروری است را در اختیار داریم.

ارزش ها


اخلاق گرایی

ما در آتیس ایران می کوشیم که با تاکید بر اهداف مشترکمان، بر اساس مرز صداقت، همواره با مشتریان خود صادق باشیم و احترام متقابل، امنیت و آرامش خاطر را در به اعضای آتیس ایران و همه ی مشتریان هدیه دهیم، همواره تلاش می کنیم تا در جهت ارتقا دانش فنی، شخصی و سازمانی آتیس ایران گام برداریم تا بتوانیم روحیه انعطاف پذیری را در برند آتیس ایران به ارمغان آوریم .

همچنین بر این باور هستیم که با اتکا بر ارزش های انسانی و بر اساس عدالت، انصاف و مسئولیت پذیری، وظایف خود را به بهترین نحو ممکن نسبت به همکاران خود انجام می دهیم تا الگوی مناسبی برای کارتیمی و اخلاق محوری در میان همکارانمان در بازار باشیم.

تعهد و تخصص

ما، اعضای فعال و تلاشگر آتیس ایران برآنیم تا همواره انتظارات مشتریان را شناسایی کرده و تعهداتمان را نسبت به آنها در زمان معین انجام دهیم تا همواره در جهت خدمات قبل و بعد از فروش پیشرو باشیم، همچنین ما همگی به عنوان یک خانواده نسبت به احساسات یکدیگر مسئولیم و تلاش می کنیم تا حس آرامش و همدلی را در کنار یکدیگر تجربه نماییم.

ما به قوانین تعریف شده ­ی سازمانی و هنجارهای درونی خود که ما را در جهت اهداف سازمانی و شخصی سوق میدهد، پایبند هستیم و احترام به حقوق مادی و معنوی خود و دیگران را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.ما متعهد میشویم که در جهت ارتقا دانش در صنعت و کمک به اقتصاد کشور عزیزمان ایران گام برداریم و کارآفرینی درون سازمانی و برون سازمانی را وظیفه ی اصلی خود بدانیم.

سودآوری

ما اعضای آتیس ایران از کلیه ی فرصت های آموزشی در جهت رشد ذهنی و معنوی سازمان و کلیه ی فرصت های بازار در جهت رشد مادی اعضای آتیس ایران، نمایندگان و سهامداران بهره خواهیم برد تا در ادامه بتوانیم به عنوان برندی تاثیرگزار، خدمتگزار جامعه ایرانی باشیم. و همواره تلاش می­کنیم تا با فعالیت هوشمندانه بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد نماییم و در جهت بهبود کیفیت زندگی شخصی و کاری همه ی اعضا گام برداریم.ذبیح اله تیمورزاده
Zabihollah Teymourzadeh
– کارشناس ارشد مکانیک
– مدیر عامل آتیس ایران
– کارشناس رسمی دادگستری
– پایه ۱ نظام مهندسی ساختمانمجید یوسف نیا پاشا
Majid Yousefnia Pasha
– دکتری معماری از انگلستان
– مدیر دپارتمان طراحی و معماری
– پایه ۱ نظام مهندسی ساختمانسید مجتبی رضاپور
Seyed Mojtaba Rezapour
– کارشناس مکانیک/حرارت و سیالات
– مدیر دپارتمان فروشثمین قندی
Samin Ghandi
– کارشناس معماری/طراحی داخلی
– کارشناس فروش